توانمندیهای شرکت داده پردازان حامی

ما میتوانیم درحوزه فناوری اطلاعات سرویسهای مختلفی را بصورت حرفه ای بشما ارائه نمایم و همراه شما در پیاده سازی آنها باشیم.

تولید نرم افزار سفارشی

در صورتیکه مسئله شما نیاز به یک نرم افزار سفارشی داشته باشد ما میتوانیم نرم افزار مورد نیاز شما را در زمان کوتاه و با کمترین هزینه، در انواع مختلف رومیزی، وبی، موبایلی و کلود با آخرین دستاوردهای فناوری طراحی و پیاده سازی نماییم.

نرم افزارهای تخصصی تولید

سالها تجربه کاری در صنایع مختلف تولیدی و سابقه طراحی و پیاد سازی چندین نرم افزارهای جامع تولید این توان را به ما داده که برای پیچیده ترین مدلهای تولید راه حل ارائه نمایم ما تجربه خوبی در زمینه نرم افزارهای تخصیص منابع و برنامه ریزی داریم.

متناسب سازی محصولات

در برخی موارد ممکن است نیاز شما در راستای محصولات از پیش آماده ما باشد. در اینصورت ما میتوانیم در زمان کوتاه تر و با هزینه کمتر با متناسب سازی محصولات آماده خود، محصولی به شما ارائه نماییم که منطبق با نیاز و سلیقه شما باشد.

پشتیبانی و توسعه

شرکت داده پردازان حامی کلیه محصولات خود را در طول چرخه حیات آن بطور کامل و با کیفیت مطلوب پشتیبانی مینماید و با توسعه های مورد نیاز مشتری سعی می کنیم تا حد امکان طول عمر و کیفیت نرم افزار عرضه شده را افزایش دهیم.

بهبود فرآیندها

با استفاده از فناوری اطلاعات، میتوانید فرآیندهای کسب و کار خود را به صورتی تغییر یا بهبود دهید که بتوانید سریع تر، ارزانتر و با کیفیت بهتر محصولات و خدمات خود را تولید و ارائه نمایید.
در زمان طراحی و تولید نرم افزار سفارشی، امکان تغییر و یا بهبود فرآیند کسب وکار بوجود می آید.

تهیه RFP

این شرکت با توجه به سوابق اجرایی و تخصصی پرسنل خود آماده است تا در تهیه مستند تعریف نیازها و خواسته ها و همچنین نظارت بر حسن اجرای آنها خدمات حرفه ای به مشتریان خود ارائه نماید.تهیه RFP مستلزم دانشتن تفکر سیسماتیک و دانش از توامندیهای فناوری اطلاعات میباشد.

مشاوره

راهبری صحیح فناوری اطلاعات مستلزم بکارگیری تخصص و تجربه در تصمیم گیری برای توسعه  و اجرای آن می باشد. ما علاوه بر ارائه مشاوره میتوانیم مراحل توسعه فناوری اطلاعات در شرکت و یا سازمان را، مطابق با نیاز شما طراحی، برنامه ریزی و مدیریت اجرایی نماییم.

یکپارچه سازی محصولات

شرکت داده پردازان حامی محصولات مختلفی را عرضه می نماید. درصورتیکه مشتریان نیاز به بیش از یک محصول برای بخش های مختلف کاری خود داشته باشند این شرکت محصولات مختلف را بصورت یکپارچه به مشتریان خود عرضه مبنماید

توسعه فناوری اطلاعات را با ما تجربه کنید

تماس با ما

آدرس: ایران -اصفهان خیابان شریعتی ساختمان بهین واحد یک

     تلفن:983136289465+

پشتیبانی:983136275097+

  تلفکس: 983136290692+

Image result for telegram icon:989217224263+ dphami@

© 2018 Dadeh Pardazan Hami. All Rights Reserved.